25,057

Eczanelerimiz

17,003

Kliniklerimiz

81

Ulaştığımız Şehirler

‘‘Nasıl yapacağını belirlemek;
işin çoğunu yapmaktır.”

Hikayemiz

Klinik çalışmalarımızda ve incelediğimiz tüm bilimsel yayınlarda karşımıza hep aynı sonuç çıktı: Ülkemiz ağız bakımı ve sağlığı konusunda gelişmiş ülkelerin oldukça gerisinde. İşte tam da bu nedenle ülkemizi ağız bakımı ve sağlığı konusunda gelişmiş ülkelerle aynı seviyeye getirmeyi birincil hedefimiz olarak nitelendirdik ve bu probleme yönelik çalışmalar gerçekleştirmeyi yegane amacımız haline getirdik.

Kliniğimizde, yirmi yılı aşkın süre boyunca ağız sağlığını korumaya yönelik projeler yürüterek, gerçekleştirdiğimiz tedavilerde hastalarımızın sağlıklı bir şekilde yıllarca ağız sağlığını korumaya yönelik projeler geliştirdik ve bu projeleri hastalarımızla birlikte uygulamaya gayret gösterdik. Bu projelerin temelinde, hasta konumunda olmamak için gerekli aksiyonların diş hekimleri ve hastalar tarafından nasıl alınacağını aktarmayı ve ağız hastalıklarının önlenebilir bir sorun olduğuna hastalarımıza kanıtlamayı gaye edindik.

ÖNCE

PLANLADIK

SONRA

GELİŞTİRDİK

VE

GERÇEKLEŞTİRDİK

Yarattığımız Farkındalık

Aydoğan Dental ailesi olarak, uyguladığımız koruyucu diş hekimliği protokolleri sayesinde hastalarımızın ağız sağlığında her geçen gün daha da artarak ilerleyen gözle görülür bir gelişme kaydediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz koruyucu tedavilerde uyguladığımız ürünlerin ulaştığımız başarıda ne kadar önemli olduğunu her defasında görüyor ve ulaştığımız bu başarının devamlılığını sağlamak adına daha fazla çalışmaya devam ediyoruz.

2007

Türkiye’de ilk profesyonel ağız bakım ürünleri merkezini Ankara’da açtık.

2009

Alanında dünyada lider marka Curaprox’un Türkiye’de exclusive distribütörü olduk.

2011

Ağız bakımı ve ağız sağlığı alanında dünyanın en prestijli ve geniş akademisi olan ITOP akademi ile beraber Türkiye’de eğitim seminerrleri düzenledik.

2012

Sadece ithal ettiğimiz ve temsilciliğini yaptığımız ağız bakım ürünlerinin online satışı yapıldığı www.agizbakimurunleri.com sitesini faaliyete geçirdik.

2016

Tüm Türkiye’de bayi sayımızı 2.000’e çıkardık.

2019

Türkiye’de 10 bölgede bölge temsilciliklerimizi oluşturduk.

2020

Tüm süreçleri şirketimiz tarafından yürütülen bayilerimize ve iş ortaklarımıza direkt dağıtım ve lojistik yaptığımız departmanımızı kurduk.

2021

Yürüttüğümüz tüm faaliyet ve projelerin süreç yönetimini tamamen dijital ortama transfer ettik. ERP , CRM , Satış Yönetimi, Pazarlama Yönetimi ve İşletme Yönetimi süreçlerini tek bir merkeze topladık ve dijitalleştirdik.